שווה בדיקה: מותגי יד שנייה

שווה בדיקה: מותגי יד שנייה

מנחם הורוביץ יצא לבדוק את המותגים היורתיים ביותר שכל כולם יד שנייה- וחזר עם שלל מציאות

מיזמים חדשים בעולם האופנה והיופי הישראלי

מיזמים חדשים בעולם האופנה והיופי הישראלי

רד סלע, פאשניסטה חובבת אופנה, החליטה לקחת את אהבתה לעולם האופנה צעד אחד קדימה ופתחה בביתה בוטיק אופנה הקרוי VS. בבוטיק היא מציעה למכירה פריטים מארונה הפרטי, כולם של מותגי יוקרה, שאספה במשך כעשור בארץ ובעולם. בבוטיק תוכלו למצוא מותגים דוגמת פראדה, מוסקינו, דיור, מייקל קורס, קאוואלי, גוצ'י, שאנל, לואי ויטון, ולנטינו, ארמני, דולצ'ה וגבאנה ועוד. הבוטיק ממוקם במושב בית ינאי ומציע מאות פריטים שנלבשו פעמים ספורות ונמכרים בטווח מחירים של 50 - 2,500 שקל. הגעה לחנות בתיאום מראש בטלפון 050-8898553/ 054-4331200

איך תבחרי בקלות מה ללבוש לאירוע הבא שלך

איך תבחרי בקלות מה ללבוש לאירוע הבא שלך

ה את לובשת לאירוע? כשאת אמא אחות או חברה קרובה של בעלי האירוע זה די ברור, את תפגיזי את מיטב מחלצותייך, את מרגישה חלק מהמשפחה. בימינו אנחנו מוזמנות ללא מעט אירועים בהם אנחנו מכרות של בעלי השמחה, ממקום העבודה, דרך חברים משותפים או חברים מהעבר הרחוק. את השאלה “מה את לובשת לאירוע? ” אנחנו שואלות את חברותינו כדי שנרגיש בנוח עם מה שבחרנו ללבוש, שלא נהיה חגיגיות מדי וגם שלא נגיע בטעות בלבוש פשוט מדי, אנחנו רוצות לתאם בינינו את רמת החגיגיות, מעין יישור קו שבזכותו כולנו נרגיש בנוח באירוע. ת’אמת, איזה כיף היה אילו היו נותנים לנו Dress Code (קוד לבוש) מצורף להזמנה….

VS - בוטיק למותגי יוקרה יד שניה בבית ינאי

VS - בוטיק למותגי יוקרה יד שניה בבית ינאי

משבוע האופנה בבירות העולם, לבוטיק היוקרהvs שמציע את כל הטרנדים הכי אופנתיים, במחיר הכי משתלם. תשאלו את ורד סלע..

משבוע האופנה בבירות העולם לבוטיק היוקרה vs שמציע טרנדים אופנתיים יד שנייה במחיר משתלם

משבוע האופנה בבירות העולם לבוטיק היוקרה vs שמציע טרנדים אופנתיים יד שנייה במחיר משתלם

שבוע האופנה שנפתח ברחבי העולם מביא עמו בשורות אופנה בינלאומיות ממיטב המותגים הגדולים בעולם. אז לכל אלו שלא הזדמן לקחת חלק באירוע אופנה שכזה ולכל אלו שתמיד חלמו על פריטי אופנה ממיטב מותגי היוקרה, כמו פראדה, מוסקינו, דיור, אלי טהרי, מייקל קורס או ולנטינו – בוטיק VS למותגי יוקרה יד שניה בבית ינאי הוא ההזדמנות שלכן להתחדש בהתאם לצו האופנה. כעת בוטיק היוקרה מציע את פריטי קולקציית הסתיו ואתן מוזמנות לרענן את המלתחה בפיסים נחשקים, כמו מכנסי משבצות, קטיפה או פרחוני, נעלי שפיץ וסטילטו הדומיננטיים בעונה ושפע של אוצרות נוספים.

שופינג של עונת המעבר

שופינג של עונת המעבר

THINK PINK** VS – בוטיק מותגי יוקרה יד שניה של ורד סלע במושב בית ינאי מצטרף לחודש המודעות לסרטן השד ומציע תרומה של 5% ממכירות של כל הפריטים הוורודים חנות הבוטיק השוכנת במושב בית ינאי כוללת מאות פריטים ייחודיים המתחדשים בכל עונה, נלבשו פעמים ספורות בלבד ונמכרים במחירים משתלמים שבהחלט שווה לצאת בשבילם מהבית.

הפאשניסטית ורד סלע מציגה יוקרה ממבט שני – חנות בוטיק VS של מותגי על יד 2 – במושב בית ינאי

הפאשניסטית ורד סלע מציגה יוקרה ממבט שני – חנות בוטיק VS של מותגי על יד 2 – במושב בית ינאי

אם תמיד חלמתן על פריטי אופנה ממיטב מותגי היוקרה כגון: פראדה, מוסקינו, דיור, מייקל קורס, ולנטינו ועוד, בוטיק VS למותגי יוקרה במושב בית ינאי הוא ההזדמנות שלכן לצאת עם אמירה אופנתית חדשה – Superbrands Twice. מאז ומתמיד נשים נמצאות בחיפוש תמידי אחר פריטי אופנה שיתאימו לסגנון האישי שלהן ומרגישות צורך להיות מחוברות לעולם האופנה, אשר בסופו של דבר מגיע ישירות לארון הבגדים שלנו. ורד סלע, פאשניסטית אמיתית החובבת אופנה מאז ומתמיד, החליטה לקחת את אהבתה לעולם האופנה צעד אחד קדימה ופתחה בביתה בוטיק אופנה הקרוי VS למותגי יוקרה מהאוסף הפרטי שלה. חנות הבוטיק השוכנת במושב בית ינאי כוללת מאות פריטים ייחודיים המתחדשים בכל עונה, נלבשו פעמים ספורות בלבד ונמכרים במחירים משתלמים שבהחלט שווה לצאת בשבילם מהבית.

x

#{title}

#{text}

#{price}